Certifikovaný Partner

Fotbalový stadion E.ON Malše Roudné

Naše firma LARX s.r.o. je technologickou společností zabývající se nejen inteligentními domy. Příkladem jedné hotové realizace „z jiného soudku“ je Wi-Fi síť, kterou jsme nainstalovali na fotbalovém stadionu E.ON Malše v Roudném.

E.ON Malše Roudné

Nyní mají návštěvníci k dispozici internet přes naší novou Wi-Fi síť LARX_DIGITALNIDOMY.cz. Signálem pokrývá celý areál a je samozřejmě zdarma, takže lze kdykoliv online sdílet své zážitky a nadšení z právě probíhajícího zápasu.

Z technického pohledu je Wi-Fi síť realizována pomocí přístupových bodů Ubiquity Uni-Fi. To je skvělé a spolehlivé řešení, které umožňuje spojovat jednotlivé antény v jednu velkou síť. Dokonce umí i vysílat několik SSID sítí najednou. Podle našich propočtů jsme na stadion nasadili dvě antény Ubiquity Long-Range, které ho s dostatečnou rezervou pokryjí celý.

Samotný stadion je rovněž zajímavý, má čtyři hřiště a je postavený s ohledem na úspory energií v oblasti vytápění, ohřevu teplé vody a svítidel, kdy celý stadion osvětlují úsporné lampy. Spotřeby se monitorují a průběžně vyhodnocují.

Až se tedy půjdete podívat na zápas, určitě se připojte k internetu přes naší Wi-Fi a nezapomeňte se podívat na náš banner Digitalnidomy.cz!

Banner

 

O nás

Technologická společnost LARX se zabývá instalací systému elektrického vytápění, efektivním řízením vytápění, sledováním spotřeby energie a automatizací

Loxone certifikovaný partner LARX s.r.o.
Zakladatel společnosti

Ing. Radek Bartuška

Kontakty

LARX s.r.o.
Lipová 1789/9
370 05 České Budějovice

LARX s.r.o. - Pražská kancelář
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

IČ: 02916428. Spisová značka: C 285152 vedená u Městského soudu v Praze. Bankovní spojení: 2500582499/2010
LARX s.r.o. - Jihočeský vědeckotechnický park
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×
Zajímá Vás Loxone?

Zajímají vás chytré technologie?

Dostávejte zdarma zajímavé tipy a čerstvé novinky ze světa Loxone a dalších technologí e‑mailem.

×
Chcete vidět Loxone v akci?

Chcete vidět chytrou domácnost v akci?

 

Připravili jsme pro Vás nový Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku. Rádi vám vše předvedeme. Pošlete nám kontakt (e‑mail nebo telefon) a my se vám ozveme.

Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×