Certifikovaný Partner

Mário Roženský, rodinný dům Pardubice

Termostat – běžný prvek vytápění, který všichni používáme už dlouhá desetiletí. Většinou se jedná o „obyčejný“ jednoúčelový přístroj, kde veškerá interakce končí nastavením teploty.

Ovšem dnes, v době chytrých domácností, i termostat může být chytré a propojené zařízení, které nám šetří peníze a přináší komfort. Možná nejznámějším je Nest – výrobce termostatů spojený především se společností Google, která ho koupila, a věří, že se jedná o krok správným směrem. Naše společnost LARX s.r.o. na přání zákazníka použila Nest v tomto projektu, a také je k vidění v našem showroomu v Jihočeském technologickém parku.

Termostat Nest

Termostaty Nest jsou kvalitně a chytře zpracované a design je jejich velkou předností. Přístroj je kruhový s kovovým rámem a celý slouží jako otočný volič teploty. Uprostřed je displej ukazující aktuální teplotu a další informace. Na uživatelském rozhraní si dává Nest záležet, vše je přehledné a intuitivní. Každý termostat musí být spojen s kotlem. Nest to řeší chytře bezdrátově přes takzvaný Heat Link, krabičku umístěnou u kotle. Spárování je jednoduchá záležitost, problém není ani připojení mobilu a vizualizace informací.

Termostat Nest

Při instalaci stačilo nahradit starý termostat Nestem a Heat Linkem, propojit a vše bylo po chvíli práce připraveno k provozu. O další složité nastavování se uživatel nestará, Nest se umí učit. Vyhodnocuje zvyky obyvatelů domu a sám automaticky nastavuje teplotu k jejich spokojenosti.

Jediným problém je, že termostaty Nest nejsou běžně dostupné v České republice. Ovšem i s tím si ve firmě LARX s.r.o. umíme poradit a vytvoříme moderní a chytrou domácnost podle přání zákazníka.

O nás

Technologická společnost LARX se zabývá instalací systému elektrického vytápění, efektivním řízením vytápění, sledováním spotřeby energie a automatizací

Loxone certifikovaný partner LARX s.r.o.
Zakladatel společnosti

Ing. Radek Bartuška

Kontakty

LARX s.r.o.
Lipová 1789/9
370 05 České Budějovice

LARX s.r.o. - Pražská kancelář
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

IČ: 02916428. Spisová značka: C 285152 vedená u Městského soudu v Praze. Bankovní spojení: 2500582499/2010
LARX s.r.o. - Jihočeský vědeckotechnický park
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×
Zajímá Vás Loxone?

Zajímají vás chytré technologie?

Dostávejte zdarma zajímavé tipy a čerstvé novinky ze světa Loxone a dalších technologí e‑mailem.

×
Chcete vidět Loxone v akci?

Chcete vidět chytrou domácnost v akci?

 

Připravili jsme pro Vás nový Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku. Rádi vám vše předvedeme. Pošlete nám kontakt (e‑mail nebo telefon) a my se vám ozveme.

Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×