Certifikovaný Partner

Měření spotřeby energií v penzionu na Kvildě

Ať už jen chcete mít přehled o spotřebách elektřiny, vody nebo plynu ve vašem domě či bytě, anebo je optimalizovat a tím šetřit náklady, vždy je nutné spotřeby přesně změřit. Technologicky propracované a zároveň jednoduché řešení nabízí Energomonitor. Sestává z čidel, která bezdrátově komunikují s ústřednou připojenou k internetu. A to je ta největší výhoda Energomonitoru – okamžitý aktuální přehled spolu se statistikami na webovém portálu, dashboardu, fungujícím responzivně i na malých displejích mobilních zařízení. Grafy a výsledky lze filtrovat, je možné nechat si zasílat přehledy a upozornění do mailu a spousty dalších možností. Aplikace je vhodná jak pro malá tak i náročná nasazení.

Pro nás v LARX s.r.o. je měření nedílnou součástí inteligentních budov, a proto řešení od Energomonitoru doporučujeme a často našim zákazníkům poskytujeme.

Jednou takovou instalací je nasazení Energomonitoru v penzionu v Kvildě v nádherném srdci Šumavy. Kvilda je turisticky vytížená lokalita, proto majitel zdejšího penzionu potřeboval opravdu kvalitní a spolehlivé řešení. Jeho cílem bylo podrobné měření elektřiny. Naším řešením je měření hlavního elektroměru a dvou podružných pomocí proudových sond Energomonitoru. Dále měříme spotřeby a spínání dvou velkých bojlerů sloužících celému objektu.

Nejen, že majitel zdá přesné denní, měšíční nebo i roční spotřeby a může je mezi sebou porovnávat, díky měření v reálném čase vidí například, že sauna zůstala zapnutá, i když návštěvníci již odjeli. Možnosti využití jsou zkrátka široké.

Energomonitor je jedním z chytrých řešení, které nabízíme. Na www.larx.cz se dozvíte více, pokud vás měření a řízení Vašeho domu zajímá.

O nás

Technologická společnost LARX se zabývá instalací systému elektrického vytápění, efektivním řízením vytápění, sledováním spotřeby energie a automatizací

Loxone certifikovaný partner LARX s.r.o.
Zakladatel společnosti

Ing. Radek Bartuška

Kontakty

LARX s.r.o.
Lipová 1789/9
370 05 České Budějovice

LARX s.r.o. - Pražská kancelář
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

IČ: 02916428. Spisová značka: C 285152 vedená u Městského soudu v Praze. Bankovní spojení: 2500582499/2010
LARX s.r.o. - Jihočeský vědeckotechnický park
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×
Zajímá Vás Loxone?

Zajímají vás chytré technologie?

Dostávejte zdarma zajímavé tipy a čerstvé novinky ze světa Loxone a dalších technologí e‑mailem.

×
Chcete vidět Loxone v akci?

Chcete vidět chytrou domácnost v akci?

 

Připravili jsme pro Vás nový Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku. Rádi vám vše předvedeme. Pošlete nám kontakt (e‑mail nebo telefon) a my se vám ozveme.

Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×