Certifikovaný Partner

Resort Orlík, dohledový systém

Ačkoliv hlavní činností naší společnosti LARX s.r.o. jsou inteligentní instalace (Loxone, Fibaro a další), věnujeme se například také zabezpečení.

U Týna nad Vltavou se staví nové ubytovací zařízení, Resort Orlík. Byli jsme investorem požádáni, abychom zde nainstalovali dohledový systém – kamery, které budou monitorovat okolí objektu, aby nedocházelo k neoprávněným vstupům a krádežím stavebního materiálu.

Resort Orlík

 

Námi dodaný systém sestává ze čtyř IP kamer, které pokrývají okolí domu. Jsou připojené k centrální záznamové jednotce v podkroví. A nejen ta svojí komplexností představuje přidanou hodnotou od naší společnosti, oproti konvenčním systémům. Diskové úložiště (NAS), s kapacitou podle přání zákazníka, je trvale připojené k internetu, a také k místní wi-fi síti. To poskytuje mnohé výhody. Ať už na místě nebo i kdekoliv na světě má majitel přehled, co se aktuálně děje kolem jeho domu. Může k tomu použít běžné PC s prohlížečem internetu nebo mobilní aplikaci. K dispozici je samozřejmě také záznam.

Kamery jsou připojené a napájené jedním kabelem, jsou vybavené i infračerveným přísvitem pro 24 hodinový provoz. Také přístupové body Wi-Fi sítě jsou zajímavé, libovolný počet jich lze spojit do jedné sítě a pokrýt tak celou budovu, i členitou s masivními zdmi, kde jiná řešení mají problém se signálem.

Aby nebylo možné vyřadit systém vypnutím elektřiny, vybavili jsme ho záložním zdrojem UPS, který v případě výpadku přepne na baterii a nahrávání tak není přerušeno. I v tomto stavu je vše dostupné přes internet. Navíc systém sám informuje přes e-mail nebo SMS, že došlo k výpadku napájení i že bylo obnoveno.

Zákazník je s naším řešením spokojený, protože chytrý dohledový systém od LARX s.r.o. spoří čas i finance a spolehlivě chrání majetek.

O nás

Technologická společnost LARX se zabývá instalací systému elektrického vytápění, efektivním řízením vytápění, sledováním spotřeby energie a automatizací

Loxone certifikovaný partner LARX s.r.o.
Zakladatel společnosti

Ing. Radek Bartuška

Kontakty

LARX s.r.o.
Lipová 1789/9
370 05 České Budějovice

LARX s.r.o. - Pražská kancelář
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

IČ: 02916428. Spisová značka: C 285152 vedená u Městského soudu v Praze. Bankovní spojení: 2500582499/2010
LARX s.r.o. - Jihočeský vědeckotechnický park
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×
Zajímá Vás Loxone?

Zajímají vás chytré technologie?

Dostávejte zdarma zajímavé tipy a čerstvé novinky ze světa Loxone a dalších technologí e‑mailem.

×
Chcete vidět Loxone v akci?

Chcete vidět chytrou domácnost v akci?

 

Připravili jsme pro Vás nový Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku. Rádi vám vše předvedeme. Pošlete nám kontakt (e‑mail nebo telefon) a my se vám ozveme.

Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×