Certifikovaný Partner

Rodinný dům Kaliště u Českých Budějovic

Hlavní činností naši firmy LARX s.r.o. jsou inteligentní budovy. Navrhujeme a provádíme chytré elektroinstalace, s pomocí moderních technologií a „vychytávek“ vycházíme vstříc přáním našich zákazníků. Používáme systém Loxone, který je kvalitním řešením pro malé i velké projekty.

Projekt

Tentokrát jsme byli osloveni zákazníkem, abychom mu, jako certifikovaní projektanti Loxone, připravili projekt chytré instalace pro jeho rodinný dům. Zákazník si přál řídit osvětlení (stmívatelné LED), elektrické zásuvky, žaluzie, hlídat zaplavení technických místností a koupelen vodou a mít přehled o stavu dveří a oken, to vše napojené na alarm. Společně jsme tedy začali pracovat na řešení. Výsledkem je kompletní elektroinstalace s centrální jednotkou Loxone Miniserver.

larx, showroom, digitální domy, loxone miniserver, rozvaděč

Miniserver je počítač umístěný do rozvaděče, který po sběrnici komunikuje se širokou nabídkou senzorů a akčních členů. Běžná jsou čidla teploty, vlhkosti a přítomnosti, která snímají vnitřní prostředí a umožní ostatním zařízením chytře reagovat na každou situaci, tím šetřit energie a zároveň přinést komfort všem obyvatelům domu. Akční členy pak provádí povely řídicí jednotky. Takový člen je například pohon, který sklopí žaluzie při slunném počasí, nebo prvky, které ráno spustí hudbu místo budíku a nastaví příjemnou intenzitu osvětlení. Ale toto je jen střípek z toho, jaké možnosti inteligentní budovy díky technologiím a programování mají.

Velkou výhodou inteligentních instalací jsou široké možnosti ovládání a vizualizace. Systém Loxone podporuje ovládání jak tradiční, tlačítky, tak moderní přes mobilní telefony a tablety. A to i vzdáleně přes internet. Ovšem každý dům je jiný, a proto v naší firmě LARX s.r.o. nabízíme i přizpůsobení těchto rozhraní, tvoříme aplikace, vše individuálně na míru zákazníka.

O nás

Technologická společnost LARX se zabývá instalací systému elektrického vytápění, efektivním řízením vytápění, sledováním spotřeby energie a automatizací

Loxone certifikovaný partner LARX s.r.o.
Zakladatel společnosti

Ing. Radek Bartuška

Kontakty

LARX s.r.o.
Lipová 1789/9
370 05 České Budějovice

LARX s.r.o. - Pražská kancelář
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

IČ: 02916428. Spisová značka: C 285152 vedená u Městského soudu v Praze. Bankovní spojení: 2500582499/2010
LARX s.r.o. - Jihočeský vědeckotechnický park
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×
Zajímá Vás Loxone?

Zajímají vás chytré technologie?

Dostávejte zdarma zajímavé tipy a čerstvé novinky ze světa Loxone a dalších technologí e‑mailem.

×
Chcete vidět Loxone v akci?

Chcete vidět chytrou domácnost v akci?

 

Připravili jsme pro Vás nový Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku. Rádi vám vše předvedeme. Pošlete nám kontakt (e‑mail nebo telefon) a my se vám ozveme.

Loxone showroom v Jihočeském vědeckotechnickém parku v Českých Budějovicích

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
×